دریافت نرم افزار اندرویدی از کافه‌بازار

آسانوبت

راهکار جامع نوبت‌دهی

درباره ما

شرکت پویان سیستم یزد در سال 1382 و با هدف ایجاد سامانه‌های یکپارچه تاسیس شد.با همکاری گروهی از کارشناسان خبره بیش از یک دهه از شروع فعالیت خود را پشت سر گذاشته است و توانسته با رعایت اصول مشتری مداری و ارتقاء مداوم کیفیت فنی به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کند. آنچه سبب موفقیت این مجموعه در طول یک دهه تلاش شده است، ارتباط نزدیک شرکت با مشتریان و نگاه خدمتی به مجموعه بازار بوده است.همچنین پس از چند سال این شرکت با گسترش حیطۀ کاری خود وارد حوزۀ تولید نرم افزارهای خاص شد.شرکت پویان سیستم بر پایۀ تخصص و دانش کارکنان خود موفق شد عنوان واحد نمونهIT توسط خانه صنعت و معدن کسب کند.جهت آشنایی بیشتر با شرکت پویان سیستم، می‌‌توانیدبه سایت www.pooyansystem.comمراجعه فرمایید.

هم‌چنین در سامانه آسانوبت کاربر می‌تواند مطابق با تخصص و یا پزشک دلخواه، نوبت موردنظر را رزرو کند و نوبت های خود را پیگیری و جزییات آن را مشاهده کند.هم چنین امکان مدیریت نوبت ها توسط مدیر کلینیک یا مطب نیز وجود داردو نهایتا در صورت نیاز، جزییات نوبت در قالب پیامک به بیمار ارسال خواهد شد. مدیر کلینیک یا مطب متناسب با اعتبار خود می‌تواند از این امکان استفاده کند.

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت پویان سیستم یزد (سامانه نوبت‌دهی آسانوبت) می‌باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

سوالی دارید؟

سلام. به پشتیبانی آنلاین آسانوبت خوش‌آمدید. سوالات و مشکلات خود در هر مورد را می‌توانید در همین قسمت بپرسید.

دانلود برنامه اندرویدی